czwartek, 23 lipca 2015


idą 2 prace (ale nie jedyne) do których mam prawdziwy sentyment.

Ale najpierw! Cześć wszystkim. Jestem obaak i bardzo ciężko mi zacząć, bo nie mam pojęcia co właściwie napisać.

Może blog jest trochę nieogarnięty, bo nie potrafię się posługiwać internetem i komputerem (shame), ale wierzę, że kiedyś to naprawię!


Będę tu wrzucać moje bazgroły (te skończone, których widok łechta moje ego, ale też nocne szkice z magicznego kajeciku). Nie bójcie się komentować lub krytykować! Nie ugryzę nikogo, nie pobiję, ani nie zgwałcę, więc spokojnie. Liczę na wasze opinie.
Jestem również otwarta na różne propozycje (co narysować/namalować). Mój oryginalny styl jest raczej paskudny. Nie chodzi mi tu raczej o gust czy coś, tylko o sam fakt, że dominuje w nim antyestetyzm. Przerysowane części ciała, pogmatwane cienie oraz wiele różnych. Trochę obawiam się tego jak ludzie zareagują (tak biorę opinię innych do siebie) dlatego też nierzadko będę wrzucać rzeczy, które są w "wyćwiczonym/wyuczonym" stylu, a nie moim naturalnym, chociaż i tego ostatniego tu nie zabraknie.

Już chyba nie mam zbyt wiele do powiedzenia, a raczej napisania. Co do regularności postów to lepiej zakończmy temat nim ktoś się w ogóle wypowie.
Po raz ostatni! Zachęcam do komentowania, oglądania, oceniania, tańczenia, śpiewania, tupania, skakania.
Po prawej stronie (miejmy nadzieję, że to się nie zmieni) są odnośniki (?) do deviantart'a (gdzie wrzucam raczej skończone prace) oraz tumblr'a (na którego rzadko wrzucam prace, ale zachęcam do obserwowania)
To już chyba tyle.. Do zobaczenia, a teraz podziwiajcie:
Miasto nocą
lot na ptaku

(prace, które wrzucam w większości są dostępne na deviantart ) 

5 komentarzy:

 1. Super wyglądają na tych tłach! XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Obaak!
  No wreszcie założyłaś bloga, szczerze powiedziawszy oglądałam wcześniej Twojego deviantart'a, ale wolę blogi, można komentować.
  Ładny szablon bloga i czytelny.
  POza tym, obydwie prace są śliczne, ta druga "Lot na ptaku" ma coś, za co polubiłam tę pracę.
  No to by było na tyle. POzdrawiam i życzę weny :D
  Yumi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sankju~ ;W;
   Znając mnie to jeszcze w tym tygodniu wszystko pozmieniam. Będzie blog kameleon *^*
   ale dziękuję,

   Usuń